Notice: Undefined index: thin_icon_only_font_family in /home/megaoto/public_html/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 144
Mercedes Özel Servis - Mega Oto Servis
16882
page-template-default,page,page-id-16882,bridge-core-2.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-20.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Mercedes Özel Servis

Hemen Ulaşın : 0532 658 33 19

Mega Oto Mercedes Özel Servis, İstanbul Avrupa Yakası Mercedes Marka araçların motor mekanik servis, Elektrik Arıza Bakım, Şanzıman Tamir Bakım, Enjektör Bakım ve Tüm Servis Hizmetlerini Vermektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Mercedes Servis, Esenyurt Mercedes Özel Servis, Beylikdüzü Mercedes Özel Servis, Avcılar Mercedes Özel Servis, Bahçeşehir Mercedes Özel Servis, Büyükçekmece Mercedes Özel Servis olarak bölgemizde Mercedes Özel Servis olarak hizmetinizdedir.

Etiketler: İstanbul Avrupa Yakası Mercedes Servis, Esenyurt Mercedes Özel Servis, Beylikdüzü Mercedes Özel Servis, Avcılar Mercedes Özel Servis, Bahçeşehir Mercedes Özel Servis, Büyükçekmece Mercedes Özel Servis

Hizmetlerimiz

Neden Biz?

Uzman Kadro

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak.

 

Size Önem Veriyoruz

Her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açık olmak. Çalışmalarımızın her alanda kaliteyi ve kalite bilincini yaymak ve uygulamak..

2085

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet standardını sürekli yükseltmek. Hizmetiçi eğitimlerimizle personelimizi eğitip geliştirmek.

 

Güvenilir Hizmet

Oluşabilecek her türlü soruna önceden hazırlıklı olmak ve en hızlı ve etkili çözüm üretmek. Firma içi ve dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek.

ÖZEL BMW-MERCEDES-LAND ROVER MEGA OTO SERVİS 1990 yılından beri Murtaza Usta, Ali Usta olarak İstanbul ikitelli Bağcılar Güngören  San.Sitesinde hizmet vermekte olup,uzman ve eğitimli kadrosu araçların bakım ve onarım işlemlerinin en uygun şekilde uygulamaktadır. Kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanı sıra , siz değerli müşterilerimize özel avantajlar sunarak güvene dayalı bir köprü oluşturmaya çalışmaktadır.Uzman teknik kadromuz sayesinde servisimizde mekanik,elektrik,kaporta,boya işlemleri büyük bir titizlikle uygulanmaktadır.

Aynı zamanda orijinal yedek parçaları sizlere en uygun fiyattan sağlayacağımızın garantisini verirken, taktığımız her parçanın ve yaptığımız her işçiliğin de garantisini vermekteyiz.

Galeri

ikitelli bmw servisleri,ikitelli mercedes servisi,land rover servis ikitelli,başaşehir bmw servisleri,başakşehir mercedes servisi,land rover servis başakşehir,halkalı bmw servisleri,halkalı mercedes servisi,land rover servis halkalı,sefaköy bmw servisleri,sefaköy mercedes servisi,land rover servis sefaköy,bağcılar bmw servisleri,bağcılar mercedes servisi,land rover servis bağcılar,arnavutköy bmw servisleri,arnavutköy mercedes servisi,land rover servis arnavutköy,bayrampaşa bmw servisleri,bayrampaşa mercedes servisi,land rover servis bayrampaşa,esenler bmw servisleri,esenler mercedes servisi,land rover servis esenler