MERCEDES ÖZEL SERVIS Hemen Ulaşın : 0532 658 33 19

Mega Oto Mercedes Özel Servis, İstanbul Avrupa Yakası Mercedes Marka araçların motor mekanik servis, Elektrik Arıza Bakım, Şanzıman Tamir Bakım, Enjektör Bakım ve Tüm Servis Hizmetlerini Vermektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Mercedes Servis, Esenyurt Mercedes Özel Servis, Beylikdüzü Mercedes Özel Servis, Avcılar Mercedes Özel Servis, Bahçeşehir Mercedes Özel Servis, Büyükçekmece Mercedes Özel Servis olarak bölgemizde Mercedes Özel Servis olarak hizmetinizdedir.

Etiketler: İstanbul Avrupa Yakası Mercedes Servis, Esenyurt Mercedes Özel Servis, Beylikdüzü Mercedes Özel Servis, Avcılar Mercedes Özel Servis, Bahçeşehir Mercedes Özel Servis, Büyükçekmece Mercedes Özel Servis


HİZMETLERİMİZ Motor – Mekanik

Araç Kabul

Periyodik Bakım

Yedek Parça

Klima Bakım

Otomatik Şanzıman TamiriNEDEN BİZ? 

 

 

 

Uzman Kadro 

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamakMüşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak. 

  

Size Önem Veriyoruz 

Her türlü görüşöneri ve eleştiriye açık olmakÇalışmalarımızın her alanda kaliteyi ve kalite bilincini yaymak ve uygulamak.. Kaliteden Ödün Vermiyoruz 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet standardını sürekli yükseltmekHizmetiçi eğitimlerimizle personelimizi eğitip geliştirmek. 

  

Güvenilir Hizmet 

Oluşabilecek her türlü soruna önceden hazırlıklı olmak ve en hızlı ve etkili çözüm üretmekFirma içi ve dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek. 

 

ÖZEL BMW-MERCEDES-LAND ROVER MEGA OTO SERVİS 1990 yılından beri Murtaza Usta, Ali Usta olarak İstanbul ikitelli Bağcılar Güngören  San.Sitesinde hizmet vermekte olup,uzman ve eğitimli kadrosu araçların bakım ve onarım işlemlerinin en uygun şekilde uygulamaktadır. Kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanı sıra , siz değerli müşterilerimize özel avantajlar sunarak güvene dayalı bir köprü oluşturmaya çalışmaktadır.Uzman teknik kadromuz sayesinde servisimizde mekanik,elektrik,kaporta,boya işlemleri büyük bir titizlikle uygulanmaktadır. 

Aynı zamanda orijinal yedek parçaları sizlere en uygun fiyattan sağlayacağımızın garantisini verirkentaktığımız her parçanın ve yaptığımız her işçiliğin de garantisini vermekteyiz.